dowolna

Domy z aneksem kuchennym Iława - Lista ofert sprzedaży i najmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Toruńska

Gajerek,Iława

265 000 zł89 m² 2 977,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Adres: ul. Toruńska 8b, iława. Iława to turystyczne miasto, którego wizytówką jest najdłuższe jezioro w Polsce- jeziorak, a na nim największa śródlądowa wyspa w Europie- wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Wojska Polskiego,Iława

499 000 zł143 m² 3 489,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 143m2 położony na Osiedlu Wojska Polskiego w południowej części Iławy , przy ulicy Curie-Skłodowskiej. Ta dzielnica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gajerek

Gajerek,Iława

220 000 zł104 m² 2 125,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Mam na sprzedaż połowę bliźniaka (parter). Powierzchnia mieszkalna 75 m2, piwnica 27,5 m2 (razem 103,5 m2),działka 0,006 ha (ogólnie 208,00 m2). Są 3 sypialnie, garderoba,salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Mickiewicza

Centrum,Iława

495 000 zł180 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Działka zagospodarowana rekreacyjnie. Na działce dodatkowo budynek gospodarczy o pow. 75m2 z przeznaczeniem na pawilon handlowy, usługowy lub mieszkalny. Położenie nad jeziorem Jeziorak.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij