Kawalerki Iława - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem
5 ogłoszeń
Od najnowszych
5 ogłoszeń
Rynek pierwotny
301 903 zł25,37 m² 11 900 zł/m²
490 000 zł31,50 m² 15 555,56 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem
Iława,warmińsko-mazurskie
259 000 zł34,03 m² 7 610,93 zł/m²
189 000 zł30,03 m² 6 293,71 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstytucji 3 Maja
Iława,warmińsko-mazurskie
499 900 zł31 m² 16 125,80 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstytucji 3 Maja
Iława,warmińsko-mazurskie
519 000 zł30 m² 17 016,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza
Iława,warmińsko-mazurskie
1 300 zł29 m² 45,45 zł/m²
Archiwalne
Kawalerka, ul. Narutowicza
Iława,warmińsko-mazurskie
215 000 zł25 m² 8 477,92 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane Iława
Iława,warmińsko-mazurskie
95 000 zł30 m² 3 187,92 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona
Iława,warmińsko-mazurskie
125 000 zł37 m² 3 378 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie Iława
Iława,warmińsko-mazurskie
120 000 zł35 m² 3 428,57 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie, ul. Grunwaldzka
Iława,warmińsko-mazurskie
32 m²
Archiwalne
Mieszkanie, ul. Matejki
Iława,warmińsko-mazurskie
133 000 zł38 m² 3 500 zł/m²
Archiwalne
Kawalerka Iława
Iława,warmińsko-mazurskie
98 000 zł25 m² 3 920 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Mieszkania Iława
Włącz powiadomienia