dowolna

Mieszkania z prawem własności Iława - Lista ofert

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,54 m² 10 214,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Gdańskiej 10b w Iławie. Przed budynkiem znajduje się duża liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

405 000 zł43 m² 9 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m z balkonem 4 m oraz piwnicą 3,5 m , położone na drugim piętrze w zadbanym i czystym bloku z 2017 roku w Iławie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Odnowiciela

Piastowskie,Iława

478 000 zł51 m² 9 372,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Iława, a zwłaszcza Osiedle Piastowskie, to miejsce cieszące się dużą popularnością wśród mieszkańców. Znajdziemy tu piękne tereny zielone i liczne atrakcje, co czyni to miejsce idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Matejki

Lipowy Dwór,Iława

599 000 zł74 m² 8 104,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe i przestronne mieszkanie z balkonem oraz własnym garażem, zlokalizowane przy ul. Matejki 3D, na spokojnym osiedlu Lipowy Dwór w Iławie! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Iława,warmińsko-mazurskie

789 000 zł47 m² 16 787,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego Na sprzedaż stylowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na I piętrze prestiżowego osiedla Marina Iława przy ul. Konstytucji 3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Stare Miasto,Iława

799 000 zł42 m² 18 844,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Słoneczne,Iława

459 000 zł48 m² 9 493,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Osiedlu Natura, zaaranżowane przez architekta wnętrz. Nowy blok oddany do użytku 12.2025 wyposażony w windę. To idealna propozycja dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Iława,warmińsko-mazurskie

275 000 zł34 m² 8 136,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedamy mieszkanie 33,80 m Iława, ul. Generała Andersa Oferujemy na sprzedaż bardzo ustawne i przytulne mieszkanie o powierzchni 33,80 m , położone na półpiętrze (między 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Iława

266 000 zł40 m² 6 683,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na parterze w centrum Iławy. Bdb np. na bazę pod żeglarskie wypady, dla osoby z problemami ruchowymi, dla singla / pary, na wynajem. Superokazja marca rezerwacja Szybkie wydanie. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Iława,warmińsko-mazurskie

790 000 zł92 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Iławy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Iława,warmińsko-mazurskie

450 000 zł68 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam mieszkanie w budynku , starej skarbówki , dobudowany w 2014 roku do kamienicy która tu już istniała. Mieszkanie 68m, posiada klimatyzację, mieszkanie zakupiłem 8 lat temu, jakieś 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie własnościowe 52 m2. Mieszkanie znajduje się w Iławie, przy ul. Skłodowskiej na 3 piętrze. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Odnowiciela

Piastowskie,Iława

390 000 zł52 m² 7 465,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,24 m , zlokalizowane na 2. piętrze budynku przy ul. Kazimierza Odnowiciela w Iławie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Iława

744 000 zł57 m² 12 941,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament nad iławką Z widokiem na rzekę Apartamenty nad Iławką | Gotowy do wprowadzenia | Wysoki standard wykończenia | Idealny pod inwestycję | Second home | Jezioro Jeziorak | Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Podleśne,Iława

375 000 zł62 m² 6 003,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokoje + aneks z kuchnią, balkon - Iława, ul. Okulickiego, parter, 62,46 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,46 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Odnowiciela

Iława,warmińsko-mazurskie

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe ul. Odnowiciela, iława Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, dodatkowych kosztów i szukania mebli? Mam dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Odnowiciela

Iława,warmińsko-mazurskie

279 000 zł43 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku przy ul. Odnowiciela 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Stare Miasto,Iława

799 000 zł42 m² 18 844,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Iława

Centrum,Iława

315 000 zł45 m² 6 938,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Teraz w nowej, atrakcyjnej cenie: tylko 6938 zł/m! To świetny moment dla zdecydowanej osoby, by skorzystać. Szukasz miejsca, które łączy komfort, wygodę i dostęp do wszystkich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Iława,warmińsko-mazurskie

888 000 zł47 m² 18 893,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 47 metrowe, dwu pokojowe nowoczesne mieszkanie z widokiem na najdłuższe w Polsce jezioro Jeziorak usytuowane na pierwszym piętrze prestiżowego, nowoczesnego osiedla Marina Iława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świerkowa

Słoneczne,Iława

449 000 zł43 m² 10 449,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Masz mieszkanie na sprzedaż? Skorzystaj z możliwości rozliczenia przy zakupie tego mieszkania i zrealizuj transakcję szybciej i wygodniej! Zapraszamy Cię do odkrycia niezwykłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Gajerek,Iława

369 900 zł51 m² 7 267,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, ale z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej? Ta nieruchomość przy ul. Gdańskiej 5b w Iławie łączy w sobie wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świerkowa

Słoneczne,Iława

489 500 zł49 m² 10 018,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Masz mieszkanie na sprzedaż? Skorzystaj z możliwości rozliczenia przy zakupie tego mieszkania i zrealizuj transakcję szybciej i wygodniej! Wyobraź sobie życie, gdzie każdego dnia budzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Iława

369 000 zł32 m² 11 473,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący jest zwolniony z podatku pcc Istnieje możliwość zamiany i pozostawienia w rozliczeniu swojego mieszkania Mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej lokalizacji z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Iława

Słoneczne,Iława

439 000 zł44 m² 10 078 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Masz mieszkanie na sprzedaż? Skorzystaj z możliwości rozliczenia przy zakupie tego mieszkania i zrealizuj transakcję szybciej i wygodniej! Cisza, natura i najwyższy standard wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Iława,warmińsko-mazurskie

242 000 zł46 m² 5 301,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki składnika masy upadłości w postaci: spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Gajerek,Iława

349 000 zł79 m² 4 442,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro 3a Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Iławie przy ulicy Jasielskiej. Nieruchomość jest dwupoziomowa. Na 1 poziomie o powierzchni użytkowej 66,46 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Centrum,Iława

530 000 zł57 m² 9 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! nowe mieszkanie w ścisłym centrum Iławy , Kościuszki 5a , (57,4 m2) , 3 pokojowe - duży salon z kuchnią ( 29 m2) plus 2 pokoje, wygodna łazienka , balkon, 1 piętro , winda , blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Centrum,Iława

269 000 zł38 m² 7 165,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Została podpisana umowa przedwstępna! Istnieje możliwość zamiany i pozostawienia w rozliczeniu swojego mieszkania. Idealne miejsce do życia powinno oferować łatwy dostęp do różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Centrum,Iława

330 000 zł72 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie (bez pośredników) o powierzchni 71,5 m , w cenie 330 000 pln (4615 pln za m ). Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w centrum Iławy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Iława

489 000 zł41 m² 12 029,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jesteś zwolniony z podatku pcc + Nie płacisz prowizji od zakupu dla biura! Ekskluzywne 3-Pokojowe Mieszkanie z Wyjątkowym Wykończeniem - Idealne dla Rodziny Idealne miejsce powinno być dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

625 000 zł70 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu położonego w jednym z najpiękniejszych zakątków Iławy na Warmii i Mazurazch, zaledwie 2 minuty spacerem od Jezioraka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Iława

339 000 zł51 m² 6 592,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie płacisz prowizji od zakupu dla biura! Istnieje możliwość zamiany i pozostawienia w rozliczeniu swojego mieszkania. Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Iławy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstytucji 3 Maja

Iława,warmińsko-mazurskie

499 900 zł31 m² 16 125,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Sprzedam apartament na zamkniętym prestiżowym osiedlu Marina Iława przy ul. Konstytucji 3 Maja. Powierzchnia ok. 31m2 plus duży około 20m2 zadaszony taras. Mieszkanie to salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostródzka

Ostródzkie,Iława

295 000 zł50 m² 5 951,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,57m , usytuowane na drugim piętrze, w budynku czteropiętrowym w Iławie przy ul. Ostródzkiej. Budynek został wybudowany w 2009 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Iława

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46,22 m2, położone na 4 piętrze, poddaszowe (skosy w kuchni i sypialni), w Iławie przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Iława,warmińsko-mazurskie

334 990 zł38 m² 8 815,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy serdecznie. *** Uwaga :)! dzień otwarty sobota 30 listopada (12-17) i 7 grudnia (12-17)! prosimy o dokonywanie zapisów na dane godziny. Mieszkań w tym stylu jest bardzo mało na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Gajerek,Iława

359 000 zł79 m² 4 569,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Iława,warmińsko-mazurskie

385 000 zł64 m² 6 015,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Piękne mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta o powierzchni 64m2 czeka na nowego właściciela. Do mieszkania dodatkowo mają Państwo do dyspozycji piwnicę o powierzchi około 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Iława

479 000 zł42 m² 11 478,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jesteś zwolniony z podatku pcc + Nie płacisz prowizji od zakupu dla biura! Stylowe 3-Pokojowe Mieszkanie z Wysokiej Jakości Materiałami w Centrum Miasta Idealne miejsce powinno być dobrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij