Mieszkanie, ul. Bandurskiego
Bandurskiego, Iława, warmińsko-mazurskie
- 349 000 zł
- 47,70 m²
- 7 316,56 zł/m²
Mariusz Próchnic...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Bandurskiego
Bandurskiego, Iława, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Mieszkanie, ul. Bandurskiego
Zaktualizowane: 5 maja 2026
349 000 zł 47,70 m² 7 316,56 zł/m²
1
3
-
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 349 000 zł (7 316,56 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 47,70 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 1, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 6,90 m²
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: HEMMA nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: HEMM-MS-213
Lokalizacja
- Adres: Bandurskiego, Iława, iławski, warmińsko-mazurskie
- Otoczenie: gęsta zabudowa miejska
Opis nieruchomości
Szukasz mieszkania, w którym zrealizujesz swoją wizję idealnego wnętrza ?
Sprawdź naszą ofertę!
Lokalizacja:
Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Władysława Bandurskiego w Iławie. Budynek znajduje się przy Starym Mieście, a w nim urokliwy park z zielenią, fontanną i ławkami, co daje możliwość wypoczynku. W bliskiej odległości znajdują się szkoły, apteka, piekarnia, sklepy spożywcze oraz liczne punkty gastronomiczne. (...)
667 335...
667 335 618