dowolna

Nieruchomości Iława - Oferty sprzedaży nieruchomości

183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

183 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z tarasem Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

2 300 000 zł168 m² 13 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 335 m²

Na sprzedaż oferuje dom z dużym ogrodem. Dom położony jest na obrzeżach Iławy w spokojnej i malowniczej okolicy, idealny dla osób ceniących prywatność, spokój oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł59,70 m² 9 966,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego mieszkania w Iławie z garażem i ogródkiem? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Lokalizacja: nieruchomość mieści się przy ulicy Matejki w Iławie,.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł54 m² 5 240,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na parterze, w centrum Iławy? Oto oferta która może Ciebie zainteresować? Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy Kazimierza Jagiellończyka w Iławie,.

Szczegóły ogłoszenia

330 785 zł50,89 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, oddzielna kuchnią, łazienką i przestronnym korytarzem. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie wymaga odnowy. Położone jest na spokojnym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom wolnostojący Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

730 000 zł110,37 m² 6 614,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa inwestycja! Nowe Osiedle maja Wyjątkowa lokalizacja na ul. Dione w Nowej Wsi zapewniająca spokój i obcowanie z przyrodą. Inwestycja podzielona jest na kilka etapów, w których.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł89,50 m² 6 605,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort codziennego życia z bliskością natury ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dom został solidnie przygotowany do zamieszkania jest ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,83 m² 6 866,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w centrum Iławy gotowe do zamieszkania! (ul. Kościuszki) Powierzchnia: 50,83 m / 2 pokoje | Piętro: 2 | Balkon + piwnica | Spółdzielcze własnościowe Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł43 m² 9 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m z balkonem 4 m oraz piwnicą 3,5 m , położone na drugim piętrze w zadbanym i czystym bloku z 2017 roku w Iławie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

559 000 zł67,18 m² 8 320,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Ziemowita 11 na cichym i spokojnym osiedlu Piastowskim w Iławie! Szczegóły oferty: -powierzchnia użytkowa mieszkania 67,18 m2, piwnica 5 m2, duży.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną, idealną pod ośrodek wypoczynkowy, hotel, dom prywatny lub inną prestiżową zabudowę rekreacyjną. Atuty: potwierdzona budowa mostu nad Wielką.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł50,66 m² 7 303,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,66 m , zlokalizowane w Iławie, na Osiedlu Podleśnym przy ulicy 1 Maja. Jest to komfortowe w pełni urządzone i słoneczne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 347 020 zł260,78 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 260,78 m2 położony w prestiżowym kompleksie inwestycji Marina Iława, który stanowi doskonałą przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

332 640 zł2 079 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W doskonałej lokalizacji blisko jeziora jeziorak! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł392 m² 3 698,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Dom na sprzedaż - Iława ul. Smolki 23 , woj. warmińsko-mazurskie, centrum miasta, bliziutko dwa markety spożywcze, dworzec pkp, szkoła podstawowa, szpital, starostwo Powiatowe. Miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł189,30 m² 6 286,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Twoje wymarzone miejsce nad jeziorem Jeziorak już czeka! Przedstawiamy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Położony zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł47,40 m² 6 645,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,40 m , położonego na 4 piętrze w budynku przy ul. Kopernika w Iławie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 903 zł25,37 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest 1-pokojowy apartament numer 1 położony na 1. piętrze w inwestycji Marina Iława Apartamenty Turystyczne. To wyjątkowy lokal o powierzchni 25,37 m kw. Cechą.

Szczegóły ogłoszenia

1 178 000 zł200 m² 5 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom parterowy - Nowa Wieś koło Iławy - komfortowy dom, ogród, garaż, jezioro Szukasz wyjątkowego domu w spokojnej, prestiżowej okolicy, blisko natury, ale z łatwym dostępem do miasta? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowy apartament numer 69 położony na 1. piętrze w inwestycji Marina Iława Apartamenty Turystyczne. To wyjątkowy lokal o powierzchni 37,51 m kw. Cechą.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 900 zł254 m² 5 787,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 691 m²

Poszukujesz domu otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy przy najpopularniejszym jeziorze województwa warmińsko-mazurskiego? Cenisz sobie nowoczesny styl oraz nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

221 487 zł1 113 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/12 i pow. 1113m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

225 120 zł938 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. Dedykowana pod zabudowę bliźniaczą. - działka o nr ewid. 3/8 i pow. 938m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł75,11 m² 4 846,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Obsługę biura I wynagrodzenie pośrednika ponosi strona sprzedająca! Do sprzedaży przestronne mieszkanie nie wymagające dużych nakładów finansowych usytuowane na trzecim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47,91 m² 7 931,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 47,91 m powierzchni całkowitej, iława, ul. 1 maja Opis nieruchomości: powierzchnia całkowita: 47,91 m Piętro: 2. piętro (blok) Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł202,72 m² 3 453,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą połowy bliźniaka! atuty: duży komfortowy bliźniak ogród do własnej aranżacji możliwość aranżacji przestrzeni pod swoje potrzeby garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 500 zł47,32 m² 9 393,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne M2 z klimatyzacją - balkon piwnica wysoki standard Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 47,32 m , zlokalizowane w Iławie,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,25 m² 4 211,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu handlowego w atrakcyjnej lokalizacji w " Galerii Nenufar " przy ulicy Jana III Sobieskiego 43 w Iławie. Centrum Iławy, znakomita lokalizacja, ponad 6000 tys. mkw.

Szczegóły ogłoszenia

222 240 zł926 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. Dedykowana pod zabudowę bliźniaczą. - działka o nr ewid. 3/4 i pow. 926m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Iławie ul. Grunwaldzka. Idealny dla dwóch rodzin lub jako połączenie komfortu mieszkalnego z prowadzeniem działalności! Szukasz przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł43,64 m² 11 205,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament o powierzchni 43,64 m2, położony w Iławie przy ul. Świerkowej 74 na wysokim parterze w budynku usytuowanym najbliżej rzeki Iławki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132,20 m² 7 186,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

W ostatnim czwartym etapie mamy już tylko trzy ostatnie budynki. Osiedle przy Mieszka to unikatowa inwestycja na mapie Iławy, która łączy w sobie nowoczesną architekturę z troską.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł109,35 m² 7 270,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Wyobraź sobie poranki, w których jedynym dylematem jest to, czy najpierw pójść na spacer brzegiem Jezioraka, czy wypić kawę na tarasie z widokiem na ogród. Ten dom to idealny balans między.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł4 500 m² 1 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż poleca się działka w doskonałej lokalizacji z gotowcem inwestycyjnym. Atuty: gotowa inwestycja świetna lokalizacja fotowoltaika myjnia samochodowa Duża hala dobry dojazd miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 710 500 zł68,42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z widokiem na jezioro. Idealne miejsce zarówno do wypoczynku jak i inwestycyjnie. Luksusowe apartamenty znajdują się w kompleksie hotelowym, położone nad.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90 m² 8 877,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 90 m , zlokalizowanego przy ul. Kościuszki 5a w Iławie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49,82 m² 7 406,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone na parterze budynku wielorodzinnego w Iławie przy ul. Ostródzkiej 54. Szczegóły: - 50 m2 powierzchni użytkowej + piwnica +.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł275 m² 4 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:204 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno - usługowy o powierzchni użytkowej 275 m2, oddalony 70 metrów od najdłuższego jeziora w Polsce, jeziora Jeziorak. Nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł41,71 m² 8 870,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie - to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż bardzo ładne, zadbane mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,90 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko U nas! 3-pokojowe mieszkanie w Iławie na 2. piętrze o powierzchni 63,9 m z balkonem piwnicą i garażem - gotowe do zamieszkania! Idealne dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł110 m² 2 636 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal usługowy na I piętrze galerii handlowej. Powierzchnia 110 m2. Dwa wejścia - jedno drzwi szklane dwuskrzydłowe, drugie roleta oraz ulokowanie pionów technicznych pozwala na prowadzenie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij